Вироби з Гречаним лушпинням

Фільтр
4
930 грн
Купити
Висота (см) 7 см
ТИП Безпружинні
2
600 грн
Купити
Висота (см) 7 см
ТИП Безпружинні
3
820 грн
Купити
Висота (см) 7 см
ТИП Безпружинні
2
820 грн
Купити
Висота (см) 7 см
ТИП Безпружинні
6
263 грн
Купити
ТИП Ортопедические, Для шеи
0
281 грн
Купити
ТИП Ортопедические, Для шеи
0
280 грн
Купити
ТИП Ортопедические, Дорожные, Для шеи

Вироби з гречаного лушпиння

А ви знали, що існує простий відмінний спосіб запобігти розвитку остеохондрозу, зменшити біль у спині і привести тиск в норму? Подушка з гречаного лушпиння, зокрема, рекомендується водіям, людям, які займаються постійними фізичними навантаженнями, які ведуть сидячий спосіб життя, а також незамінна в профілактичних цілях і для створення відмінного самопочуття кожен день.

Переваги виробу

Подушка з гречаним лушпинням на відміну від інших аналогічних спальних елементів не деформується під вагою вашого тіла, а, навпаки, має здатність повністю повторювати форму голови і шиї, при цьому здійснюючи легкі точкові масажні руху. До основних характеристик виробу можна віднести:
- щільність наповнювача;
- повітропроникність;
- гіпоалергенність;
- легкий догляд і тривалий термін експлуатації;
- з ароматерапевтичним ефектом.
Подушка з гречаного лушпиння, зокрема, рекомендується водіям, людям, які займаються постійними фізичними навантаженнями, які ведуть сидячий спосіб життя, а також незамінна в профілактичних цілях і для створення відмінного самопочуття кожен день.

 

Практичність подушок-валиків

Валик з гречаного лушпиння використовують, як для відпочинку, так і для сну. Такий формат подушки відрізняється тим, що її зручно брати з собою навіть в дорогу. Виріб швидко знімає втому і напругу, покращує кровотік і забезпечує профілактику шийного остеохондрозу та інших захворювань.

Подушка з гречкою за рахунок свого наповнювача надає вільний рух повітря, тому такі елементи постільних речей мають хорошою вентиляцією і не схильні до нагрівання. Валик з гречки купити, який ви зможете легко і просто на нашому сайті, забезпечує мікромасаж голови і комірцевої зони, а також характеризується функцією фіксації зручного положення голови і шиї, що в результаті допомагає запобігти набряклість.

Подушка з гречки циліндричної форми дозволяє із зручністю читати лежачи, дивитися телевізор і працювати за комп'ютером, що важливо в сучасному світі. Звертайтеся до нас за найкращими постільними речами, адже ми знаємо, як забезпечити вам спокійний і здоровий відпочинок!

Читать далее
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!