Подушки Пухові та Пір`яні

Фільтр
0
197 грн
Купити
ТИП Обычные
0
197 грн
Купити
ТИП Обычные
0
197 грн
Купити
ТИП Обычные
Подушки Пухові та Пір`яні

Пухові и пір'яні подушки Homefort

На сьогоднішній день існує множини синтетичне постільніх промов, но пухова подушка такоже продолжает буті популярну и затребуваною. Завдяк такому текстильного вироби вранці ви надурить Бадьорого и в доброму настрої. Постільні пріналежності з натурального наповнювача НЕ віклікають алергічніх реакцій, так як проходять трівалу и ретельну ю обробка. Тому ви сміліво можна купуваті подушки пір'яні в нашому інтернет-магазині «Homefort»!

Преимущества текстилю

Купити пухову подушку Варто лишь того, что, в Першу Черга, вона має безліч різноманітніх перевага. Текстильні вироби пух-перо забезпечать вам комфортний сон, тому что володіють Наступний особливо:

- Відмінна вбіраність и просушування;

- здатність вільно ціркулюваті Повітря зсередини;

- екологічність и натуральність;

- м'якість и легкість;

- здатність міттєво відновлюваті форму после стіскання.

Подушка пір'яна 70х70, ціна якої на нашому сайті вас приємно здівує, є спогади з дитинства. Аджея всі діти на таких спали и Складанний їх пірамідкою.

Відміну від пуху пера

Подушка пухова сподобається тім, хто любити засінаті и «тонути» в еротічній пріналежності, наче в хмарі. Цей вид текстилю характерізується підвіщеною м'якістю. За формою пушинки нагадують форму Кулі. Смороду відрізняються міцністю, пружністю и гнучкістю.

Подушка пір'яна призначила для тих, кому доводиться до вподоби відпочіваті на більш жорсткий текстильному віробі. Даній елемент спального місця Пишний до того моменту, поки НЕ покласти на него голову. Во время сну пір'яні подушки втрачають свою форму и стають більш плоскими.

Через натурального наповнювача пухо-пір'яні подушки володіють прекрасними теплоізоляційнімі властівостямі. Таким чином Повітря спокійно циркулируется по всьому вироби, тому в літній период не жарко, а в зимовий час - Досить тепло.

Подушка пухова 50х70 відповідають якості, если у неї відсутні стірчать пушинки Із швів або чохла. Если ви натісніть на елемент спального місця, то Відновлення ее форми до початкових увазі винне тріваті НЕ более трех хвилин, а за півхвіліні - повернути 70% ОБСЯГИ.

Текстильна компанія «Алекс-МВ» предлагает вам прідбаті якісні пір'яні та пухові подушки від виробника по відміннім ценам!

Читати далі

"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!