Наматрацники

Фільтр
12
235 грн
Купити
0
286 грн
Купити
0
302 грн
Купити
0
503 грн
Купити
9
286 грн
Купити
Наматрацники

Наматрацники від виробника Homefort

При купівлі матраців та патенти такоже подуматі про его захист від пилу, волога, забруднення и пошкоджень, тому Відмінною пропозіцією стані водонепроникний наматрацник. Це ті, что поможет вам Забезпечувати постійну чистоту спального місця. Текстильна компанія «Алекс-МВ» предлагает купити наматрацник 160х200 або других необхідніх вам Розмірів за вігідною ціною, яка всех, безсумнівно, порадує.

Види чохлів для матраца

Наматрацник, купити Який ви зможете в нашому інтернет-магазині, діліться на два основних типи: на гумці и з бортами. Перший вид схожий на простирадла, яка допомагає створюваті Комфортне І, головне, рівне покриття спального місця. Завдяк такому текстильного вироби НЕ утворюються складки и не задірається постільній комплект. Наматрацник на резинці кріпіться з помощью спеціальніх підв'язок по Кутах, таким чином захіщаючі верхню часть матраца. Цей варіант прекрасно підійде в дитячу ліжечко, так як з новонароджених запобігті появі плям практично Неможливо.

Наматрацник з бортами поможет захістіті ваше спальні місце Повністю по всьому периметру ліжка. Всі чохли відрізняються тім, что смороду підлягають прання и хімчистки в пральній машині На Відміну Від самих матраців. Такі чином, ви економите свои часові та Грошові витрати.

Водонепроникний наматрацник 160х200 - одна з найпопулярнішіх моделей. При віборі текстильного вироби та патенти пріділіті особливо Рамус підбору розміру, інакше належно рівень комфорту не гарантується.

Чи варто купуваті наматрацник?

Одноголосний відповідь - так! Много заміслюються над ЦІМ харчування, а после первого поставленого плям шкодують, что з тієї чи Іншої причини не змоглі купити непромокаючий наматрацник. Завдяк таким придбанням ви вірішуєте відразу кілька проблем:

1. Збільшення терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ матраца.

2. Додавання ортопедичних характеристик до свого спального місця, если Такі відсутні.

3. Водонепроникний наматрацник поможет сделать ліжко більш жорсткий чи навпаки м'якою.

4. Оновлення місця для відпочинку, если немає в планах покупки нового матраца.

5. Усунення нерівностей и вірівнювання стіків на ліжку.

6. Поліпшення комфортності сну - один з головних крітеріїв для багатьох.

Купити наматрацник 180х200 ви такоже можете для складного дивана, если дуже часто на ньом відпочіваєте. І це буде відміннім рішенням, так як діванні стіки нічім НЕ Ідеально вірівняті.

Читати далі

"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!