Подушки Дорожні

Фільтр
0
280 грн
Купити
ТИП Ортопедические, Дорожные, Для шеи
3
38 грн
Купити
ТИП Дорожні, Для шиї
Подушки Дорожні

Дорожні подушки Homefort від виробника

Подорожувати люблять всі, но головне - ніхто и Нічого не винних перешкодіті вам в дорозі. Невелика подушка під шию может стать вашим постійнім супутником, тоді всегда буде комфорт. Особливо, если ви в літаку або автобусі далекого рейсу, Варто брати з собою Цю незамінну річ. Даже в автомобілі подушка для подорожей буде дуже актуальна, так як підголовнікі НЕ всегда м'які. Забезпечен Собі здоровий сон и Комфортний відпочинок разом з нашим інтернет-магазином «Homefort»!

 

Особливості текстилю

Подушка для шії Виготовлена у форме Підкови, або як ще кажуть, рогалики. Вона надівається через голову и Забезпечує фіксоване положення голови під час сну або просто переміщення в будь-якому транспортному засобі. Незважаючі на якість автомобільних доріг, ортопедична подушка для шії поможет вам розслабітіся и спокійно заснути.

На перший погляд текстильний віріб гарантує Безпечний сон, но це не так. Дорожня подушка Виконує й інші НЕ Менш Важливі Функції. Тому Пропонуємо вам ознайомітіся з ними:

- автоподушкі володіють здатністю підтрімуваті шийно відділ хребта у необхідному положенні;

- ЦІ невелікі «Підкови» легко знімають напругу з м'язів;

- подушка на шию запобігає следующие види нездужань: Запаморочення, шійні и Головні болі, оніміння рук;

- текстильний віріб зменшує втому и зберігає Правильний Кровообіг.

Спеціалісти в області медицини стверджують, что купити ортопедичні подушки для шії Варто кож для ПРОФІЛАКТИКИ остеохондрозу.

Дитячі подушки для подорожей

У сімейних поїздках мами всегда переживаються за своих дітей и намагають створюваті як можна более комфортабельних умов в дорозі. Існує и дитяча подушка для подорожей. Це ті, что нужно для малюків, Які по своєму зросту Ще не дістають до підголівніка в машині.

Якісна подушка для автомобіля НЕ пропускає Повітря, что находится у життя без первісній форме и может використовуват безліч разів, що не деформуючісь. Текстильний віріб характерізується простотою у догляді, легко стірається и очіщається від забруднення. Купити подушку для подорожей можна даже водієві, так як це відмінний способ дати Собі відпочіті пару хвилин во время зупинки. Візьміть на замітку, что Сейчас предмет текстилю буде служити хороший подарунки и знаком уваги для будь-якої людини. Подорож з комфортом и насолоджуйтесь красивими краєвідамі з вікна!

Читати далі

"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!