Рушники

Фільтр
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
77 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное
0
94 грн
Купити
ТИП Для лица и рук, Банное

Купити Рушник від виробника

Махрові рушники вважаються найбільш затребуваним і популярним виробом, порівнюючи всі види домашнього текстилю. Без них не проходить жоден наш день. В асортименті нашого інтернет-магазину «Homefort» Ви також зможете знайти рушник для лазні, лицьові і для рук. Будь-який вибраний текстиль приємно порадує Вас своїм відмінною якістю і доступною вартістю!

Махра і її характеристики

Махрова тканина виробляється з натуральної сировини, її верхній шар покритий ворсом, який утворюється з петельок головних ниток переплетення. Петлі створюються шляхом ослаблення натягу тканинної основи. Перш ніж, купити рушник або інший вид текстилю, необхідно ознайомитися з основними характеристиками вироби і його складу. За якість махрової тканини відповідають наступні критерії: 1. Щільність махорки. Вибираючи хороше банний рушник, варто звернути увагу на величину ворси на квадратний метр. Як правило, щільність махрових виробів високої якості знаходиться в діапазоні від 300 до 800 грам на певну одиницю площі. 2. Висота петлі. Довжина ворсинок буває високою (від 8 мм), середньої (3-6 мм) і короткою (менше 3 мм). 3. Крутіння нитки. За цією ознакою розрізняють також і махровий рушник. Сама міцна тканина виходить шляхом крутіння петель. Махра з нульовим крутінням вважається більш м'яка і приємна на дотик. Рушники, купити які Ви зможете на нашому сайті, найкраще вибирати із середнім рівнем щільності. Пам'ятайте, що махра з високою густотою ворсинок істотно ускладнює текстильний виріб, а з низькою - погано вбирає воду. Наші менеджери зможуть запропонувати Вам великий вибір товарів і підібрати для Вас ідеальний варіант!

Види рушників

У сучасному світі текстилю іноді можна загубитися, так як різновидів навіть звичайних рушників велика кількість. Ми з радістю допоможемо Вам розібратися і оперативно здійснити покупку. Наш магазин рушників є універсальним майданчиком, де Ви зможете придбати якісні текстильні вироби! Почнемо з рушники для обличчя. Саме те, що пригождается Вам щоранку. Як правило, даний вид текстилю достатньо м'який і приємний на дотик. Це хороша ідея в якості подарунка для кожного. У більшості випадків лицьові рушники виробляються середньої щільності (300-500 г / м2). Вибирайте саме в такому діапазоні, так як шкіра обличчя має максимальну чутливістю. Чистота рук - запорука нашого здоров'я. Тому вибираючи рушник для рук, не нехтуйте цим правилом. Махрова тканина характеризується натуральністю і антибактеріальні. Це те, що потрібно, щоб дотримуватися гігієни. Банний рушник, купити які Ви зможете в нашому інтернет-магазині «Homefort», істотно відрізняється від двох попередніх видів. Полотно махрової тканини в рази більше, так що можна укутати практично все тіло після прийняття ванни, душа, відвідування сауни. Особливості такого предмета текстилю - висока вбираність вологи, збереження м'якості навіть після тривалої експлуатації і достатньої кількості прань. Ви, напевно, вже не раз помічали, що текстиль ніколи зайвим не буває. Це хороший презент для друзів і близьких, а також прекрасний спосіб порадувати себе новою покупкою!
Читать далее
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!