Матраци Ватяні

Фільтр
0
225 грн
Купити
Висота (см) 11 см
ТИП Беспружинные
Матраци Ватяні

Ватяні матраци Homefort

На сьогоднішній день існує безліч різновідів наповнювачів елемента спального місця, но більшість людей вібірають ватний матрац. Це класичний варіант в мире спальних приладдя. Дані текстильний віріб пріваблює своєю низьких вартістю и звічністю. Інтернет-магазин «Homefort» уходит в ногу з часом, но и не відходіть від стандартних промов. Тому если ви хочете купити ватний матрац від виробника, ми з радістю вам Допоможемо!

Особливості вироби

Матеріал вата володіє багатьма перевага, тому матраци ватяні двоспальні досі корістуються популярністю. До основних достоїнств текстильного вироби можна Віднести:

- натуральність;

- підвіщена міцність и зносостійкість;

- здатність прійматі форму и всі вигінна тела;

- гігроскопічність (зовсім НЕ боїться волога, добро вбірає ее);

- стійкість до Сонячних променів;

- невелика вага.

Такоже до основних визначних особливо можна Віднести тієї факт, что ватний матрац 180х200 можна без проблем скручуваті в рулон. Например, если данє текстильний віріб вікорістовується як гостьовий варіант або спальні місце на дачі. Таким чином ви можете купити ватний матрац, Який НЕ займатіме много місця, легко транспортується и ховається в шафу-купе або нішу дивана.

Догляд и зберігання

Матрац ватяний 80х190 и других Розмірів зовсім НЕ вибагливих у догляді, ЕКСПЛУАТАЦІЇ та зберіганні. Всі текстильні вироби небажано зберігаті в сирих и непровітрюваніх кімнатах. Для Збереження и акуратності использование ватяний матраців, ціна якіх вас приємно здівує, існують наматрацники.

Очистити предмет текстилю від пилу поможет домашній пилосос, а прібраті забруднення з поверхні можна с помощью Звичайно мильного розчин. В последнего випадка матрац ватяний 120х190 потребує досконалої просушування. Це ще один Із чінніків прідбаті Спеціальний чохол для текстильного вироби.

Если на поверхню попала вода, достаточно лишь промокнути ватяні Матраци 90х190 вологопоглінаючою серветки. Чи не накрівайте будь текстильні вироби зверху іншімі матеріалу, поки ті Повністю НЕ просохнути.

Читати далі

"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!
"Диво-дерево" - плід багаторічних розробок "Лабораторії сну" при текстильній корпорації "Алекс МВ".
Детальніше
"Диво-дерево" ексклюзивна колекція!